#

Římskokatolická farnost
Blatnice pod Svatým Antonínkem

#

Další informace

  Aktuální informace

  V březnu se kněží na Antonínku nesejdou. Modlit se za ně však můžeme

  01.03.2021 -  Poprvé se kněží ke kající bohoslužbě sešli v únoru 2009. Každé první úterý přichází na Svatý Antonínek, aby prosili za odpuštění kněžských poklesků. Nejen vlastních, ale i svých spolubratrů..

  Síla společné modlitby

  22.02.2021 - Od roku 2018 působí na Svatém Antonínku společenství Ruah. Jsme skupina věřících z různých farností, které spojuje víra a touha po nové evangelizaci. Setkáváme se k modlitbám jedenkrát za měsíc, kdy..

  Křížová cesta je rozjímavá modlitba

  19.02.2021 - Křížovou cestu se můžeme modlit celý rok a kdekoli. Postní doba nás k tomu přímo vybízí. Na webu Víra.cz najdeme na otázku „Jak se modlit křížovou cestu," následující odpověď:  ... Křížová cesta..

  Foto a videohlédnutí za Děkovnou poutí

  Děkovnou pouť pohledem Miroslava Kusáka z Ostrožské Nové Vsi je možné vidět zde: http://naterka.rajce.idnes.cz/Dekovna_pout_na_sv._Antoninku_-_nedele_25.srpna_2013 a pohled přes hledáček fotoaparátu Rostislava Pijáčka z Vlčnova najdete zde: http://fotorosta.cz/?page_id=10 a snímky Lukáše Baroně naleznete tady:  http://www.fotolb.cz/?p=860

   

  A tady jsou odkazy na videa Radka Bartoníčka z Hluku: https://www.youtube.com/watch?v=Vulr-EhoFdw a další: https://www.youtube.com/watch?v=x1Cr8SrINII#t=87 a https://www.youtube.com/watch?v=oRkFyuno0N4 

  Fotogalerie