#

Římskokatolická farnost
Blatnice pod Svatým Antonínkem

#

Další informace

  Aktuální informace

  V březnu se kněží na Antonínku nesejdou. Modlit se za ně však můžeme

  01.03.2021 -  Poprvé se kněží ke kající bohoslužbě sešli v únoru 2009. Každé první úterý přichází na Svatý Antonínek, aby prosili za odpuštění kněžských poklesků. Nejen vlastních, ale i svých spolubratrů..

  Síla společné modlitby

  22.02.2021 - Od roku 2018 působí na Svatém Antonínku společenství Ruah. Jsme skupina věřících z různých farností, které spojuje víra a touha po nové evangelizaci. Setkáváme se k modlitbám jedenkrát za měsíc, kdy..

  Křížová cesta je rozjímavá modlitba

  19.02.2021 - Křížovou cestu se můžeme modlit celý rok a kdekoli. Postní doba nás k tomu přímo vybízí. Na webu Víra.cz najdeme na otázku „Jak se modlit křížovou cestu," následující odpověď:  ... Křížová cesta..

  Pozvánka na první mši svatou pro děti

   

  Zveme všechny děti, rodiče i prarodiče na první mši svatou pro děti ve školním roce 2013-14, která bude sloužena v pátek 13. září v 18h.

  Letošním školním rokem budou děti provázet velké osobnosti Starého zákona: Abrahám, Jakub, Josef a Mojžíš.

   

  I tento rok se mohou děti zapojit do soutěže o ceny, soutěž bude znovu rozdělena do dvou kategorií, mladší - od nejmenších po 2. třídu a starší - od 3. třídy nahoru. Mladší děti budou moci vyhrát cenu pouze za účast na mších svatých pro děti, starší budou muset prokázat i vědomosti. Ceny budou rozděleny na konci školního roku.

  Fotogalerie