#

Římskokatolická farnost
Blatnice pod Svatým Antonínkem

#

Další informace

  Aktuální informace

  V březnu se kněží na Antonínku nesejdou. Modlit se za ně však můžeme

  01.03.2021 -  Poprvé se kněží ke kající bohoslužbě sešli v únoru 2009. Každé první úterý přichází na Svatý Antonínek, aby prosili za odpuštění kněžských poklesků. Nejen vlastních, ale i svých spolubratrů..

  Síla společné modlitby

  22.02.2021 - Od roku 2018 působí na Svatém Antonínku společenství Ruah. Jsme skupina věřících z různých farností, které spojuje víra a touha po nové evangelizaci. Setkáváme se k modlitbám jedenkrát za měsíc, kdy..

  Křížová cesta je rozjímavá modlitba

  19.02.2021 - Křížovou cestu se můžeme modlit celý rok a kdekoli. Postní doba nás k tomu přímo vybízí. Na webu Víra.cz najdeme na otázku „Jak se modlit křížovou cestu," následující odpověď:  ... Křížová cesta..

  Společenství P. Šuránka zve na adoraci se zpěvem

  Členové modlitebního Společenství P. Šuránka z Blatnice a Ostrožské Lhoty  zvou u příležitosti svátku sv. Václava všechny 28. září ke společným modlitbám za naše farnosti, rodiny a celý národ  na Antonínek.

  Zahájení je naplánováno v kapli sv. Antonína na 15 hod. Adorace bude doprovázena zpěvem a potrvá zhruba hodinu. Organizátoři počítají s tím, že se přidají i rodiče s mladšími dětmi. Po skončení jsou všichni zváni ke společnému agapé. Srdečně jsou zváni všichni bez rozdílu věku. Akce je určena široké veřejnosti.  

  Fotogalerie